Michał Suchora
oprowadza po wystawie finałowej 17. edycji konkursu APH

• Michał Suchora

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Fundacja Artystyczna Podróż Hestii zapraszają na finisażowe oprowadzanie po wystawie finałowej 17. edycji konkursu APH.

Spacer poprowadzi galerzysta i członek jury konkursu APH Michał Suchora. W ostatnim dniu wystawy uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, co kryje się za tegorocznymi wyborami jury i poznać lepiej twórczość laureatów i finalistów 17. edycji konkursu APH.

Michał Suchora

Z wykształcenia historyk sztuki i socjolog. Właściciel galerii BWA Warszawa, członek zarządu Stowarzyszenia Przyjaciele Muzeum Narodowego w Warszawie, juror konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Kurator cyklu edukacyjnego Art in Practice w Art Stations Foundation w Poznaniu, laureat 7. konkursu na wystawę kuratorską w Galerii Bielskiej BWA w Bielsku-Białej. Kurator projektu "IMAGO" autorstwa Zuzy Krajewskiej, nagrodzonego złotem w konkursie KTR (kategoria Fotografia).
www.bwawarszawa.pl