Olga Stanisławska oprowadza po wystawie „Niepodległe”

• Olga Stanisławska oprowadza po wystawie „Niepodległe”

Kemang Wa Lehulere, "Bezdomna pieśń" 5, 2017. Dzięki uprzejmości galerii STEVENSON, Kapsztad i Johannesburg

W niedzielę, 20 stycznia o godzinie 16:00, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na autorskie oprowadzanie po wystawie „Niepodległe. Kobiety a dyskurs narodowy”, które poprowadzi Olga Stanisławska.

Spotkania prezentują poszczególne wątki wystawy z perspektyw różnych przewodników. Skierowane są do osób dorosłych. Udział w oprowadzaniu w cenie biletu wstępu na wystawę, nie obowiązują zapisy. Spotkania trwają około godziny. Spotykamy się przy recepcji w Muzeum nad Wisłą.

Olga Stanisławska

Reporterka, eseistka, kuratorka. Interesują ją dylematy wielokulturowych społeczeństw w Europie, Afryce czy na Bliskim Wschodzie i mechanizmy kolonialne dawniej i dziś. Za książkę „Rondo de Gaulle’a” (2001) otrzymała nagrodę Fundacji Kościelskich. Mieszka w Paryżu.

Wystawa i inne archiwalne wydarzenia towarzyszące:

18:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą
15:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe”Popołudnie w Muzeum MUZEUM nad Wisłą
12:00 Warsztaty Uzupełnienie historiiwarsztaty rodzinne w PJM z tłumaczeniem na polski język foniczny MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie w języku angielskim po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą
16:00 Oprowadzanie Ewa Toniak oprowadza po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą
19:00 Performans Anna Baumgart. Generał i dziewczynaNowy termin MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
18:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą