Libido Architects, Piotr Stolarski i Ola Osadzińska
Nowe Piętro. Młoda architektura, grafika i wzornictwo

• Libido Architects, Piotr Stolarski i Ola Osadzińska

Doda, projekt Olki Osadzińskiej

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Nowe Piętro”. Jest to organizowany przez miesięcznik „Architektura-murator” i Muzeum cykl comiesięcznych spotkań z młodymi architektami, dizajnerami i grafikami z różnych środowisk. Gośćmi wieczoru będą: Libido Architects, Piotr Stolarski i Ola Osadzińska.

Architektura
Pracownia Libido Architects została założona na początku 2010 roku, jako efekt kilkuletniej współpracy projektowej dwójki architektów: Agaty WieczorekDominika Karczewskiego. Studio realizuje projekty związanymi z architekturą oraz architekturą wnętrz.
www.libidoarchitects.pl

Wzornictwo
Piotr Stolarski - Urodził się, żyje i pracuje w Warszawie. W 2007 roku ukończył studia na warszawskim Wydziale Wzornictwa Przemysłowego ASP. Współzałożyciel działającego w latach 2005-2009 kolektywu projektowego Gogo. Wspólnie z Mamastudio zaprojektował nagrodzony Złotym KTR-em System Informacji Centrum Nauki Kopernik. Wielokrotnie współpracował z Towarzystwem Projektowym współprojektując m.in. System Informacji Miejskiej dla Bielska-Białej, zestaw mebli miejskich dla Bielska-Białej oraz zwycięski projekt w konkursie na Przystanek dla Warszawy. Dzięki projektowi systemu mebli Magazin został finalistą konkursu Young Design 2010 a jego projekt radia Kłoda zaprojektowany w ramach kolektywu Gogo, został wyróżniony na festiwalu dizajnu DMY Berlin 2008.
www.piotrstolarski.com

Grafika
Olka Osadzińska, absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, pracuje jako ilustratorka. Współpracuje z agencjami reklamowymi i firmami odzieżowymi, jej prace pojawiają się na łamach pism poświęconych modzie – między innymi „Glamour”, „Exklusiv”, „Futu”, „Lecool London”
www.portfolio.aleosa.com