La Stampa

• La Stampa

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na koncert berlińskiego zespołu post-post-pop-punkowego La Stampa.

La Stampa została założona w Berlinie w 2008 roku przez krytyków sztuki związanych z brytyjskim magazynem Frieze – Joerga Heisera i Jana Verwoerta.

Jeszcze 100 lat temu członkowie zespołu, ze względu na swój wiek, zostaliby poinformowani, że śmierć jest nieunikniona. Ale w 2013 roku wciąż rozpiera ich energia, pozwalająca celebrować wieczną młodość nowoczesnej muzyki pop i cieszyć się teraźniejszością. Podczas swojej pierwszej wspólnej podróży pociągiem z Berlina do Warszawy, muzycy będą niewątpliwie dyskutować o tym, dlaczego zawsze grywają w galeriach i muzeach, a nie w dionizyjskich świątyniach rozpusty, o których marzą w swojej muzyce. Być może w Warszawie ktoś w końcu wskaże im właściwą drogę.

La Stampa to: Jons Vukorep (perkusja, wokal), Günter (aka Nova Huta) Reznicek (synth, wokal), Hug Thomas (klawisze, wokal), Jörg Heiser (gitara, wokal) i Jan Verwoert (bass, wokal).

Po koncercie Bar Studio zaprasza na after-party. Zagra DJ La Stampy.

Inne wydarzenia z tego cyklu: