Kulturalny tandem
Spotkanie w Muzeum nad Wisłą

• Kulturalny tandem

Materiały organizatorów [zdjęcie międzypokoleniowego duetu]

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na spotkanie z Elżbietą Hołoweńko.

Seniorki i seniorzy stanowią znaczną i coraz bardziej liczną część społeczeństwa. Klub Seniorek i Seniorów Nowoczesnych działający w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie włącza najstarsze mieszkanki i mieszkańców do odbioru sztuki współczesnej, inspiruje do własnych odkryć i aktywności, wzmacnia wzajemne relacje.

Sobotnie spotkanie będzie jednym z cyklu wydarzeń organizowanych w ramach popularyzacji projektu Kulturalny Tandem. Adresatami działania są międzypokoleniowe duety. Do wzięciu udziału w projekcie zachęcają artystki: Pamela Bożek, Barbara Gryka, Paulina Pankiewicz oraz Elżbieta Hołoweńko.

Elżbieta Hołoweńko jest artystką i uczestniczką Klubu Seniorek i Seniorów Nowoczesnych. Spotkanie w sąsiedztwie Muzeum nad Wisłą będzie okazją do wysłuchania opowieść artystki o dokonaniach i prowadzonych projektach.

Organizatorami projektu Kulturalny Tandem są: Wolskie Centrum Kultury i Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie. Projekt dofinansowano ze środków Funduszu Edukacji Kulturalnej, w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej.