UWAGA! WARSZTATY ODWOŁANE!
Kosmos pod palcami

• UWAGA! WARSZTATY ODWOŁANE!

[Zdjęcie przedstawia Muzeum nad Wisłą, białe ściany pawilonu wystawowego pokrywa malowidło według rysunków Sławomira Pawszaka]

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na warsztaty kreatywne dla dorosłych na wiślanych bulwarach.

UWAGA! Niestety z przyczyn niezależnych musieliśmy odwołać dzisiejsze warsztaty, poinformujemy o kolejnym terminie!

Co przedstawia mural na budynku Muzeum nad Wisłą? Jego twórca, Sławomir Pawszak, wśród inspiracji wymieniał popularnonakowy serial „Cosmos” z lat 80., filmy science-fiction, kosmiczne pejzaże malowane przez ulicznych artystów, malarstwo Wassily’ego Kandinsky’ego czy kompozycje Oskara Hansena.

Formy niełatwo opisać słowami, dlatego sięgniemy po szablony i fakturowe spreje, żeby przełożyć je na zmysł dotyku. Sprawdzimy, czy uruchomienie zmysłów innych niż wzrok otworzy przed nami nowe ścieżki interpretacji.

Warsztaty z cyklu „Czego nie widać sztuce?” zakładają aktywny udział osób z niepełnosprawnością wzroku. W dotarciu do Muzeum chętnie pomogą wolontariusze i wolontariuszki Muzeum. Prosimy o zaznaczenie chęci skorzystania z asystenta lub asystentki w formularzu, kontakt mailowy na adres muzeumdostepne@artmuseum.pl lub telefoniczny pod numerem 577 006 290.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Inne wydarzenia z tego cyklu: