Kolorowe emocje
Warsztaty rodzinne

• Kolorowe emocje

Muzeum Sztuki Nowoczesnej zaprasza na warsztaty dotyczące kolorów i emocji z nimi związanych.

Podczas rodzinnych warsztatów, uczestnicy dowiedzą się o podstawowej palecie kolorów, emocjach jakie mogą wyzwalać eksponaty oraz o roli kolorów w życiu, jak i w działalności artystycznej.

Rezultatem pracy będzie wariacja na temat pór roku. Nie jest to kurs historii sztuki, lecz praktyczne zajęcia dające rzeczywisty kontakt ze sztuką. To wspólne, rodzinne odkrywanie świata sztuki nowoczesnej, który dotychczas mógł wydawać się obcy i niedostępny.

Warsztaty poprowadzi Karolina Weber – studentka historii sztuki, animatorka i pedagog, dla której kolekcja Muzeum jest dobrym pretekstem do twórczej współpracy dzieci i rodziców.