Integracyjne warsztaty rodzinne w Parku Rzeźby na Bródnie

• Integracyjne warsztaty rodzinne w Parku Rzeźby na Bródnie

Projekt graficzny: Justyna Kieruzalska

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza rodziców z dziećmi na integracyjne warsztaty rodzinne w Parku Rzeźby na Bródnie. Warsztaty poprowadzą edukatorka Aleksandra Górecka i artystka Marta Nadolle.

Warsztaty odbędą się przy Domku Herbacianym w Parku Rzeźby na Bródnie w godzinach 11:00-13:00. Można dołączyć do spotkania w dowolnym momencie.

Spotkanie potoczy się wokół tematu land artu – sztuki ziemi. Będziemy spacerować z mapką, dzięki której poznamy wybrane dzieła sztuki umieszczone w Parku. Przy pomocy kolorowych kamyków i patyków spróbujemy wykadrować przyrodę. Stworzymy pracę plastyczną inspirowaną przewróconą bryłą domku herbacianego. Wykorzystamy do tego technikę frotażu – na kartce papieru będziemy odciskać teksturę drzew, chodnika lub roślin. Z kartek skleimy sześcian, a każda jego ściana będzie ilustrowała inną część parku.

Spotkanie kierowane jest do dzieci w wieku 5-12 lat, w tym szczególnie do dzieci w spektrum autyzmu.

*Kolejne warsztaty integracyjne na Bródnie odbędą się 3 czerwca.

Zapisy: muzeumdostepne@artmuseum.pl lub 577 006 290

*Wydarzenie realizowane w ramach programu „Kultura bez barier".