Homeostaza - symfonia oddechowa Dobrawy Borkały
warsztaty dla dorosłych

• Homeostaza - symfonia oddechowa Dobrawy Borkały

Dobrawa Borkała, "Morskie oko", fot. Szymon Rogiński

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na warsztaty dla dorosłych, podczas których wspólnie wykonamy Partyturę Oddechową Homeostaza.

„Serdecznie zapraszam na warsztaty Symfonii Oddechowej. Ubierzcie się proszę w komfortowy, niekrępujący ruchu strój i ostatni, lekkostrawny posiłek zjedzcie conajmniej godzinę przed naszym spotkaniem" - Dobrawa Borkała.

Udział w „Symfonii oddechowej” pozwoli lepiej poznać mechanizmy rządzące procesami oddechowymi. Każdy z uczestników nauczy się oddychać w świadomy sposób, przekonamy się także w jaki sposób oddech wpływa na organizm każdego z nas. Udział w „Symfonii oddechowej” to także okazja do współtworzenia wyjątkowego artystycznego projektu.

Spotkanie składa się z dwóch części: krótkiego wprowadzenia i warsztatów, oraz wspólnego oddychania w rytm przygotowanej przez artystkę partytury.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Dobrawa Borkała

artystka interdyscyplinarna, która od kilku lat realizuje cykl projektów związanych z oddechem. Jedną z części projektu jest symfonia oddechowa i alfabet oddechowy. Borkała wykorzystuje naturalne mechanizmy ludzkiego ciała do artystycznego projektu.

Wystawa i inne wydarzenia towarzyszące: