Finisaż wystawy „Ustawienia prywatności”
Z PC Music i Hackerspace Warsaw

• Finisaż wystawy „Ustawienia prywatności”

Felicita, "Doves". Dzięki uprzejmości artysty

W ostatnim dniu wystawy „Ustawienia prywatności. Sztuka po Internecie” zapraszamy na maraton artystyczno-muzyczny utrzymany w duchu dwóch biegunowych estetyk i etosów: kultury hackerskiej i landrynkowego akceleracjonizmu.

Program:

16:00 CryptoParty z Hackerspace Warsaw (audytorium)

CryptoParty to ogólnoświatowa, zdecentralizowana, rozproszona inicjatywa organizowania spotkań z technologiami kryptograficznymi, szyfrowaniem i unikaniem nadzoru z myślą o regularnych użytkownikach sieci. Celem jest rozprzestrzenianie i nauczanie technologii pozwalających zachować prywatność i bezpieczeństwo w internecie. W towarzystwie Hackerspace Warsaw poznamy podstawy nadzoru w sieci i szyfrowania komunikacji. Prosimy o przyniesienie swoich laptopów lub pendrive'ów.

17:30 Subiektywne oprowadzanie po wystawie w towarzystwie Edwina Bendyka

19:00 DISown pop-up store

Otwarcie sklepu z limitowaną edycją ubrań inspirowanych estetyką korporacyjną zaprojektowanych przez kolektyw DIS.

19:30 Bubble Party z wytwórnią PC Music

Różowy stroboskop, bańki mydlane i eksperymentalny dance pop londyńskiego kolektywu PC Music, utrzymany w duchu szumu medialnego z filmów Ryana Trecartina.

Wystąpią związani z PC Music producent Felicita, Kane West oraz DJ Finn Diesel, redaktor muzyczny DIS Magazine.

Piotr Kowalczyk (dwutygodnik.com) o PC Music : „PC Music to chyba najbardziej intrygujące zjawisko wśród labeli internetowych. Estetyka tej wytwórni to ciągła zabawa naszymi estetycznymi uprzedzeniami, tożsamością czy genderem”.