Finisaż festiwalu
WARSZAWA W BUDOWIE 7

• Finisaż festiwalu

Widok wystawy "Spór o odbudowę", 7. edycja festiwalu Warszawa w Budowie. Fot. B. Stawiarski

W ostatnim dniu festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE 7 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Muzeum Warszawy zapraszają na spotkanie z autorami wystawy „Spór o odbudowę”.

Po wystawie oprowadzi architekt i historyk architektury, Grzegorz K. Mika. Wstęp na ekspozycję zostanie przedłużony do godz. 21.00.

O godzinie 22.00 rozpocznie się impreza inaugurująca działalność klubu 1500m2 w dawnym liceum im. Klementyny Hoffmanowej, które przez ostatni miesiąc było miejscem wystawy. Bilety na imprezę są jeszcze dostępne na stronie www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/loco-dice-nastia-1500m2-grand-re-opening-2958/

Line up 1500M2 GRAND RE-OPENING:
LOCO DICE
Nastia
bshosa
T2P / Time2Play
Sovinsky
Pitti Schmitti
Miód

________________________________________________________________

Dobra wiadomość z ostatniej chwili – wystawę „Spór o odbudowę” wyjątkowo będzie można obejrzeć jeszcze jeden dzień po zakończeniu festiwalu, w środę 11 listopada, w godzinach 12-20.

Dokumentacja fotograficzna: