Emesenki: Jak stworzyć własnego stracho-stworka
Sztuka dla najmłodszych

• Emesenki: Jak stworzyć własnego stracho-stworka

fot. Kuba Mozolewski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie wraz z zespołem Użyj Muzeum zapraszają na spotkanie w ramach cyklu Emesenki w ramach wystawy „Daniel Rycharski. Strachy”, zatytułowane „Jak stworzyć własnego stracho-stworka”.

Na warsztatach porozmawiamy o różnych potworkach i strachach. Stworzymy własnego stracho-stwora z butelek, drutów, kartonów i innych przedmiotów, które dostaną od nas drugie życie! Oswoimy nasze potworki i poszukamy im najlepszego schronienia w naszym Muzeum wśród niesamowitych prac Daniela Rycharskiego.

Koncepcja i prowadzenie: Agnieszka Sinicka.

Udział w warsztacie jest płatny. Bilet na działania rodzinne kosztuje 10 zł i obejmuje udział dziecka wraz z opiekunem. Udział kolejnego dziecka jest dodatkowo płatny 5 zł.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Agnieszka Sinicka

edukatorka, koordynatorka programów edukacyjnych i historyczka sztuki. Na co dzień zajmuje się koordynacją programu edukacyjnego „Laboratorium Edukacji Filmowej” organizowanego przez Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Współpracuje z działami edukacji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie oraz Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Współpracowniczka SPOTLIGHT KIDS – platformy promocji sztuki współczesnej dla dzieci, gdzie prowadzi zajęcia z obszaru sztuki współczesnej, a także wspomaga koordynację działań.

Inne wydarzenia z tego cyklu: