G – Guerilla art, street art, sztuka w przestrzeni publicznej, urban gardening
Warsztaty dla dzieci

• G – Guerilla art, street art, sztuka w przestrzeni publicznej, urban gardening
    Daniel Rycharski, dokumentacja projektu "Wiejski Street-Art"

Na kolejnym spotkaniu uczestnicy zetkną się z różnymi rodzajami sztuki w przestrzeni publicznej.

Tak, jak wszystkie zajęcia w cyklu „Elementarz...”, będzie ono podzielone na dwie części: od 12:30 - grupa dzieci w wieku 5-7 lat oraz od 14:30 dla dzieci w wieku 7-9 lat.

Co zrobić, gdy gdzieś brakuje miejsca do zabaw albo jest za mało zieleni? Artyści czasem biorą sprawy w swoje ręce i zmieniają zwykłe ulice i podwórka w miejsca wywołujące uśmiech na twarzach przechodniów. Np. tkają dla drzew kolorowe swetry albo wieszają huśtawkę na pomniku. Na zajęciach stworzymy wesołe prace, których będziecie mogli użyć do zainterweniowania w przestrzeń Muzeum!