Dziwolągi oraz inne zwierzęta / Диваки на інші звірята
brak miejsc / немає вільних місць

• Dziwolągi oraz inne zwierzęta / Диваки на інші звірята

Warsztaty, w trakcie których można własnoręcznie stworzyć jedyne w swoim rodzaju lalki inspirowane wyobraźnią i rysunkami dzieci.

Czy od dawna marzy ci się miękki przyjaciel, którego nie da się kupić w sklepie? W nowym roku zapraszamy Was do rodzinnych działań i własnoręcznego tworzenia lalek. Na warsztatach w Muzeum Sztuki Nowoczesnej (Muzeum na Pańskiej), wychodząc od opowieści o Dziwnym Państwie, wspólnie stworzymy autorską zabawkę zainspirowaną twoim własnym rysunkiem i wyobraźnią.

Za 9 lasami, za 9 morzami było sobie małe Dziwne Państwo. Trudno było tam znaleźć dwóch podobnych do siebie mieszkańców. Każdy z nich był bowiem osobowością piękną na swój sposób i na miarę własnych potrzeb. Wszyscy mieli tam prawo być takimi, jakimi pragną. W Dziwnym Państwie mieszkała m.in. Sonia — sówka o pięknym, syrenim ogonie, która bardzo lubiła pływać, czy ślimak Reno, który tak bardzo bał się spóźnić, że aż wyrosły mu skrzydła. Na warsztacie szycia lalek powołamy do życia inne dziwaczne stworzenia, które dotąd zamieszkiwany jedynie świat naszych snów i dziecięcej wyobraźni.

Warsztaty prowadzone w języku polskim i ukraińskim.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Диваки на інші звірята

Майстер-класи зі створення ляльок для батьків та дітей віком від 7 до 107 років.
У новому році запрошуємо Вас на сімейні заходи, починаючи з історії, яку закінчимо разом.

За 9 лісами, за 9 морями розкинулася маленька Дивна Країна. Важко було знайти в ній двох схожих людей. Кожен тут був особистістю непересічною, красивою відповідно до своїх потреб і уявлень. Кожен мав тут право бути тим, ким хоче. У Дивній Країні жила Соня - сова з красивим хвостом русалки, яка дуже любила плавати. Равлик Рено, який так боявся запізнитися, що у нього виросли крила. Жили там також інші створіння, які прийшли до країни зі світу мрій та дитячої уяви.

Якщо ви давно мрієте про м'якого друга, але не можете купити його в магазині, то приходьте на майстер-клас до музею на вулиці Панській і ми разом створимо оригінальну ляльку, надихаючись вашим власним малюнком та фантазією.

немає вільних місць