Dzień dziecka u Hansenów
Wycieczka

• Dzień dziecka u Hansenów

Warsztaty dla dzieci w Szuminie, fot. Agnieszka Sinicka

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na Dzień Dziecka u Hansenów.

Wycieczka do domu Hansenów to dla każdego małego człowieka podróż do świata, w którym architektura i życie codzienne nierozerwalnie splatają się z naturą. To okazja do poznania miejsca innego niż wszystkie, domu będącego manifestem Formy Otwartej. Zapraszamy najmłodszych do aktywnego odkrywania idei, które zrealizowane zostały w domu Oskara Hansena, wybitnego architekta i pedagoga.

Wydarzenie ma charakter wycieczki rodzinnej dla dzieci i ich opiekunów. Kilkugodzinny program obejmuje zwiedzanie domu, tworzenie jego subiektywnej mapki w specjalnie przygotowanych przewodnikach dla dzieci oraz warsztaty plastyczne inspirowane ideą Formy Otwartej. Świętowanie Dnia Dziecka będzie relaksem na świeżym powietrzu i nowymi wrażeniami przestrzennymi przy kompleksowej opiece muzealnej edukatorów.

Wyjazd z Warszawy o godz. 10:00, powrót ok. godz. 17:00. Udział w wycieczce jest bezpłatny. Obowiązują zapisy, formularz zostanie uruchomiony na stronie Muzeum 28 maja o godz. 10.00.

Dziękujemy za tak wielkie zainteresowanie! Jednocześnie informujemy, że niestety nie ma już wolnych miejsc. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy następnym razem!

Inne wydarzenia z tego cyklu: