Dzieci ciekawe świata
gra terenowa

• Dzieci ciekawe świata

[Rysunek Marty Przybył. Brzeg rzeki, na którym znalazły się zwierzęta z różnych stron świata, oprócz jeża i jelonka również struś i dziobak. Nad wszystkim lata niebieski ptaszek.]
  • Dzieci ciekawe świata

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie z okazji Dnia Dziecka zaprasza wszystkie dzieci ciekawe świata z rodzinami do wzięcia udziału w fascynującej grze terenowej.

Wokół Muzeum nad Wisłą zostaną ukryte wskazówki do zadań. Kto je rozwiąże, może w nagrodę dostać „Żabę” - książkę Katarzyny Przyborskiej z ilustracjami Marty Przybył.

Nie prowadzimy zapisów, ale jeśli zamierzacie wziąć udział, dajcie znać (przez fb lub pisząc do nas na adres uzyjmuzeum@artmuseum.pl). To ważne, żebyśmy wszyscy bawili się bezpiecznie i by dla nikogo nie zabrakło wskazówek do zadań.

1. Przyjdź/przyjedź w niedzielę (7.06) razem z rodziną do Muzeum nad Wisłą – Wybrzeże Kościuszkowskie 22

2. Odbierz mapę gry oraz narzędzia do wykonania zadań na recepcji. Mapę możesz też wydrukować w domu. Będą potrzebne też kreda i ołówek/kredki/długopis do rysowania na papierze.

Mapa i zadania do druku (drukuj dwustronnie)

3. Wokół Muzeum ukrytych jest dziesięć punktów, w których czekają zadania i zagadki. Zajdź je wszystkie, rozwiąż zadania i odbierz nagrodę! Nie musisz trzymać się określonego porządku, ważne, żeby znaleźć wszystkie dziesięć.

Krytyka Polityczna, wydawca „Żaby”, jest partnerem wydarzenia.

Wystawa i inne archiwalne wydarzenia towarzyszące:

16:00 Warsztaty Sztuka i nauka dla klimatuzdalne warsztaty dla środowiska edukacyjnego Online
,
19:00 Wykład Więcej niż przetrwanie. Krytyczne oświecenie i przedstawianie globalnego ociepleniaWykład Joanny Bednarek Online
,
Cykl Niedzielne dyżury na wystawie„Wiek półcienia”
Cykl Autorskie wprowadzenia do wystawy„Wiek półcienia” MUZEUM nad Wisłą
17:00 Warsztaty Czego sztuka uczy o Ziemi?Warsztaty dla dorosłych MUZEUM nad Wisłą
17:00 Warsztaty Usłyszeć znikający obrazWarsztaty dla dorosłych MUZEUM nad Wisłą
Cykl Kameralne oprowadzania po wystawie„Wiek półcienia” MUZEUM nad Wisłą
17:00 Warsztaty Tokonoma nad WisłąWarsztaty dla dorosłych w PJM MUZEUM nad Wisłą
17:00 Warsztaty Zapis traconej naturyWarsztaty dla dorosłych MUZEUM nad Wisłą