Działanie w parku
warsztaty w PJM i w języku polskim w ramach Festiwalu Kultury Bez Barier

• Działanie w parku

Paweł Althamer „Raj“, fot. Jan Smaga

W ramach Warszawskiego Festiwalu Kultury Bez Barier 2018, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na warsztaty w Parku Rzeźby na Bródnie. Odbędą się w niedzielę, 14 października 2018 roku, w godzinach 12:00-15:00.

Zdaniem warsztatu jest podjęcie próby rozpoznania i twórczego kształtowania przestrzeni parku, w którym się poruszamy i działamy.

Warsztaty zostały przygotowane przez Pawła Althamera, artystę i pomysłodawcę Parku oraz licznych działań na Bródnie, i Daniela Kotowskiego, młodego artystę, pasjonatem designu i grafiki oraz animatora kultury. Zaproszą uczestników do wspólnych działań w Parku, który jest nie tylko ważnym punktem na mapie dzielnicy, ale stanowi również nieustająco otwartą wystawę sztuki. Warsztaty będą prowadzone w języku polskim i w polskim języku migowym oraz symultanicznie tłumaczone przez Joannę Ciesielską. Warsztaty rozpoczną się przy rzeźbie Toguna na skrzyżowaniu ulic Kondratowicza i Chodeckiej.

Warsztaty skierowane są do osób dorosłych.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony: