Działania otwarte: Abstrakcyjne Płótno
Warsztaty dla dzieci

• Działania otwarte: Abstrakcyjne Płótno

Warsztaty dla dzieci w przestrzeni wystawy "Działamy w kolekcją!", fot. Monika Orpik

W ramach „Działań otwartych” zapraszamy na oprowadzanie i warsztaty. Tematem przewodnim będzie abstrakcja.

„Działania otwarte” to propozycja spotkań edukacyjno-warsztatowych o luźnej formule. W określonych godzinach na wystawie „Działamy z kolekcją!” będzie można spotkać muzealnych animatorów, którzy zaproszą do wspólnej podróży po świecie sztuki. Podczas spotkań tematycznych zapoznamy się z pracami z kolekcji, różnymi środkami artystycznymi i technikami/mediami.

Będziemy rozmawiać, bawić się, przenosić się w odległe wyobrażone światy, pobudzać kreatywność i inspirować się nieszablonowymi działaniami artystycznymi. Spotkania są otwarte, bezpłatne i bez ograniczeń wiekowych.