Dojrzali Wspaniali
zapraszają na wspólne oglądanie wystaw

• Dojrzali Wspaniali

fot. Kuba Mozolewski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Dojrzali Wspaniali zapraszają na wspólne oglądanie wystaw”. Spotkania odbywają się na wystawie w każdy czwartek między 14.00 a 16.00.

Współprowadzone są przez Jolantę Woch – Dojrzałą Wspaniałą przewodniczkę i opiekunkę publiczności na muzealnych wystawach oraz aktywne uczestniczki i uczestników warszawskich wydarzeń kulturalnych (związanych z Dojrzałymi Wspaniałymi, Dorożkarnią i Archipelagiem Pokoleń).

Na każdym spacerze zapoznajemy się z innymi dziełami sztuki. Omawiamy ich formę, technikę wykonania oraz interpretujemy przekaz artysty. Zastanawiamy się, na ile temat pracy związany jest z biografią artysty i w jakim stopniu ważny jest dla nas.

Dyskusje artystyczne możemy zakończyć przy kawie w muzealnej kawiarni Powidoki – cena zniżkowa dla uczestników spotkań!

Nie obowiązują zapisy. Spotkania mają formułę otwartą, dołączyć można w każdej chwili. Udział w cenie biletu (0-1 zł).

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

14:00 Spotkanie Dojrzali Wspanializapraszają na wspólne oglądanie wystaw MUZEUM nad Wisłą