Dni Gościnności w Muzeum nad Wisłą
warsztaty

• Dni Gościnności w Muzeum nad Wisłą

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie włącza się w warszawskie Dni Gościnności 2018.

Pracownicy muzeum zapraszają na niecodzienny warsztat malarski na świeżym powietrzu. Chcą nawiązać kontakt i spędzać czas razem z warszawskimi gośćmi na bulwarach. Spotkanie malarskie jest dostępne dla wszystkich, bez względu na ich wiek, narodowość czy język, w którym się komunikujemy.

Sztuka, a zatem i kolory, mają swój uniwersalny język. Za pomocą wielobarwnej palety farb spróbujemy odpowiedzieć na pytania: jak się czujesz? Jaka jest twoja Warszawa? Wśród sztalug ustawionych na bulwarach wiślanych spotkamy się wokół sztuki i zabawy. Użyjemy też kolorów jako symboli różnorodności Warszawy i świata.

Tego samego dnia zapraszamy również na oprowadzanie w języku angielskim po wystawie „Czym jest Oświecenie?”.

„Miło Cię widzieć”. Dni Gościnności to festiwal dostępny dla niepolskojęzycznych mieszkańców Warszawy. W dniach 26–27 maja w całej Warszawie odbywać się będą pierwsze Dni Gościnności, wypełnione wydarzeniami tłumaczonymi na różne języki, m.in.: ukraiński, angielski, rosyjski, hiszpański, francuski, wietnamski, arabski. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.dnigoscinnosci.pl.

„Приємно вас бачити" - Дні Гостинності вперше відбудеться у Варшаві 26-27 травня. Фестиваль має на меті розширення культурної пропозиції для мешканців міста якіговорять різними мовами. Унікальна подія, під час якій відбудуться творчі мастер-класи, виставки, прогулянки, різноманітні зустрічі - в музеях, установах культури, театрах, на березі річки Вісли

• доступні різними мовами, навіть одночасно двома, наприклад; українськa, англійськa, арабськa, іспанська, в'єтнамська французькa мови. Більше інформації на сайті: www.dnigoscinnosci.pl

"Nice to see you". Hospitality Days is a festival available to non-Polish-speaking residents of Warsaw. The first Hospitality Days will take place in Warsaw, 26-27th May, 2018, filled with events translated into various languages, including Ukrainian, English, Russian, Spanish, French, Vietnamese and Arabic. Detailed information can be found at www.dnigoscinnosci.pl