Czwartkowe oprowadzanie w języku rosyjskim
По четвергам туры с экскурсоводом на русском языке

• Czwartkowe oprowadzanie w języku rosyjskim

"Ustawienia Prywatności. Sztuka po Internecie" - widok wystawy, fot. B. Stawiarski

Музей Современного Искусства в Варшаве приглашает вас посетить текущие выставки с экскурсоводом.

Музей Современного Искусства в Варшаве - это новое место на карте культурных достопримечательностей Варшавы. Расположенный в самом центре города (недалеко от Дворца Культуры и Науки, а так же Центрального железнодорожного вокзала) в модернистическом здании бывшего мебельного магазина „Эмилия”, построенном в 1960-1970 годах, Музей предлагает возможность ознакомиться с польским и зарубежным современным искусством.

Музей предлагает обзорные экскурсии на четырех языках: английском, французском, польском и русском.

Запись на обзорные групповые экскурсии осуществляется по электронной почте: zapisy@artmuseum.pl.

Регулярные экскурсии на английском языке для индивидуальных посетителей проводятся в каждую субботу в 14:00.

После посещения выставок вы можете отдохнуть за чашечкой ароматного кофе в кафе музея „eMeSeN”, а так же посетить наш книжный магазин „BOOKOFF”.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na rosyjskojęzyczne spacery z przewodnikiem po bieżących wystawach, które będą odbywać się w każdy w czwartek

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie usytuowane w samym centrum miasta (w sąsiedztwie PKiN, 3 min spacerem od Dworca Centralnego) w modernistycznym pawilonie dawnego domu meblowego Emilia, Muzeum zaprasza na spotkanie ze sztuką współczesną – zarówno polskich jak i zagranicznych artystów.

Oprowanie odbędzie się po wystawie „Maria Bartuszová. Formy przejściowe”. To próba napisania historii, która nigdy napisana nie została. Maria Bartuszova to, do tej pory, mało znana słowacka rzeźbiarka, której twórczość została przedstawiona szerszej publiczności w czasie Documenta 12 w Kassel. Wystawa ukazuje twórczość Bartuszovej w sposób prekrojowy, jednocześnie starając się pokazać szukania nowego języka artystycznego wyrazu.

Osoby zainteresowane organizacją oprowadzań grupowych prosimy o zgłoszenie pod adresem: zapisy@artmuseum.pl.

Widzów indywidualnych zapraszamy także na stałe oprowadzania: w każdą sobotę o godz. 14.00 w języku angielskim.

Po wizycie na odpoczynek i pyszną kawę zaprasza odwiedzających kawiarnia eMeSeN, a na półkach mieszczącej się obok księgarni BOOKOFF czekają najnowsze publikacje z dziedzin: architektura, dizajn, sztuka współczesna.

Inne wydarzenia z tego cyklu: