CZOSNEK STUDIO OPEN CALL
United People of the Internet: upoti.com

• CZOSNEK STUDIO OPEN CALL

W związku ze zbliżającą się w Muzeum wystawą „Ustawienia prywatności. Sztuka po Internecie”, grupa Czosnek Studio ogłasza nabór materiałów wizualnych na specjalną stronę www.UPOTI.com.

United People of the Internet to zaprojektowana przez Czosnek Studio witryna, na której znajdą się nadesłane przez Was zdjęcia, linki i filmiki - uniwersalny portret internetowego plemienia upoti.

Czosnek Studio to grupa artystów-dizajnerów - Tymek Borowski, Rafał Dominik i Kasia Przezwańska. Projektują infografiki, animowane filmy instruktażowe, aranżacje przestrzenne, identyfikacje wizualne, strony www oraz inne - nietypowe i szyte na miarę formy organizacji informacji.

Strona zostanie uruchomiona w połowie września 2014 br. Gorąco zachęcamy do udziału! Więcej informacji w filmiku instruktażowym poniżej oraz na stronie upoti.com.