BródNoc
nocne oprowadzanie po Parku Rzeźby na Bródnie

• BródNoc

ilustracja: Flemingway

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poleca BródNoc, czyli nocne oprowadzanie po Parku Rzeźby na Bródnie, które odbędzie się 21 lipca.

BródNoc to nocna eskapada po Parku Bródnowskim, próba spojrzenia na Park Rzeźby z nowej perspektywy, połączona z tworzeniem opowieści i nocnym piknikiem.

Etap 1 (godz. 21.30 - 22.30)

Nocne oprowadzenie po Parku Rzeźby na Bródnie. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą latarek i stosownych do pogody ubrań.

Etap 2 (godz. 22.30 - 23.30)

Nocny piknik przy Domku Herbacianym. Okazja do wspólnego biesiadowania, dzielenia się wspomnieniami na temat Bródna i Parku Rzeźby oraz tworzenia opowieści. Piknik ma charakter składkowy, mile widziane jest przyniesienie przez uczestników czegoś od siebie.

Wydarzenie przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych: dorosłych, młodzieży, dzieci i seniorów, ze szczególnym uwzględnieniem sąsiadów Parku Bródnowskiego.

Miejsce zbiórki: Domek Herbaciany.

Projekt jest wynikiem warsztatów dla mieszkańców, animatorów i aktywistów „Park Rzeźby jest na Bródnie”, które odbywały się wiosną 2018 r. Więcej informacji.

Twórcy projektu dziękują Flemingway za oprawę graficzną.

Wystawa i inne archiwalne wydarzenia towarzyszące:

17:30 Oprowadzanie Zwiedzanie za sprzątaniewarsztaty rodzinne w Parku Rzeźby na Bródnie Park Rzeźby na Bródnie
Kondratowicza/Chodecka, Warszawa
11:00 Warsztaty Piknik na Bródniespacer z przewodnikiem i warsztaty dla dzieci Park Rzeźby na Bródnie, Domek herbaciany
Kondratowicza/Chodecka, Warszawa
12:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po Parku Rzeźby na Bródnie Park Rzeźby na Bródnie
Kondratowicza/Chodecka, Warszawa
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po Parku Rzeźby na Bródnie Park Rzeźby na Bródnie