Autorskie wprowadzenie do wystawy w jęz. angielskim
„Wiek półcienia”

• Autorskie wprowadzenie do wystawy w jęz. angielskim

Fot. Daniel Chrobak

[zdjęcie pracy Dory Budor Początek III (Burza śnieżna). Szklany obiekt przypominający akwarium wypełniony pigmentami i pyłami. Instalacja jest podłączona pod teren budowy siedziby Muzeum i reaguje na drgania]
  • Autorskie wprowadzenie do wystawy w jęz. angielskim

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na autorskie wprowadzenia do wystawy „Wiek półcienia. Sztuka w czasach planetarnej zmiany”, które odbędą się w plenerze, przed Muzeum nad Wisłą.

Krótki (20-minutowy) wstęp wprowadzający w podstawowe tematy poruszane na wystawie. Uczestnicy zapoznają się z zagadnieniami, które funkcjonują zarówno w sztuce, jak i w nauce, a także historiami kryjącymi się za prezentowanymi na wystawie pracami. We wtorki, soboty i niedziele na publiczność czekać będą edukatorzy i przewodnicy, w czwartki – kuratorzy. W soboty wprowadzenia odbywać się będą w języku angielskim.

W soboty wprowadzenia odbywać się będą w godzinach 14.00, 14.30, 15.00.

Na wprowadzenie obowiązują zapisy przez poniższy formularz zgłoszeniowy.

PRAKTYCZNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE

• Na wszystkie wydarzenia stacjonarne organizowane przez Muzeum obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie artmuseum.pl w zakładce wydarzenia.
  • W wydarzeniach organizowanych na świeżym powietrzu uczestniczyć może maksymalnie 15 osób.
  • Na wystawie jednocześnie przebywać może nie więcej niż 50 osób.
  • Zwiedzających i uczestników wydarzeń obowiązuje zasada bezpiecznej odległości, która wynosi 2 metry (zasada nie dotyczy opiekunów dzieci do 13 roku życia i osób z niepełnosprawnościami wymagających wsparcia asystenta).
  • Wszystkie aktywności prowadzone będą przed budynkiem Muzeum.
  • Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania wydarzenia w wypadku nagłego załamania pogody, o czym poinformują zapisanych uczestników drogą SMS-ową.

Istnieje możliwość skorzystania z obecności audiodeskryptorki, w razie takiej potrzeby powiadom o tym w polu informacji dodatkowych. Z recepcji można również wypożyczyć pętlę indukcyjną.

2 lipca 2020 roku Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie powołało Pełnomocniczkę ds. Bezpieczeństwa Epidemiologicznego, do której można kierować wszelkie uwagi czy pytania dotyczące zasad bezpiecznego zwiedzania i uczestnictwa w ofercie programowej Muzeum. Kontakt z Pełnomocniczką pod adresem: covid@artmuseum.pl.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

14:00 Wprowadzenie Autorskie wprowadzenie do wystawy„Wiek półcienia” MUZEUM nad Wisłą
17:00 Wprowadzenie Autorskie wprowadzenie do wystawy„Wiek półcienia” MUZEUM nad Wisłą
16:00 Wprowadzenie Autorskie wprowadzenie do wystawy„Wiek półcienia” MUZEUM nad Wisłą
14:00 Wprowadzenie Autorskie wprowadzenie do wystawy w języku angielskim„Wiek półcienia” MUZEUM nad Wisłą
17:00 Wprowadzenie Autorskie wprowadzenie w języku ukraińskim do wystawy„Wiek półcienia” MUZEUM nad Wisłą