Performans telefoniczny

225964027, grafika: Marcel Kaczmarek

Departament Obecności zaprasza na performans telefoniczny Zuzy Golińskiej i Natalii Sielewicz, który odbędzie się w ramach cyklu Biuro Tekstów Jawnych, programu poświęconego nowym technologiom w czasach dezinformacji, nadużyć interpretacyjnych i gier retorycznych.

Materialnym kontrapunktem dla internetowych działań Biura Tekstów Jawnych jest instalacja Zuzy Golińskiej w przestrzeni Muzeum przy ul. Pańskiej zatytułowana The Office, która podejmuje tematykę transparentności i porządku.

Przez jeden dzień roboczy, od godziny 10:00 do 18:00, autorka instalacji wraz z kuratorką cyklu rozgoszczą się w instalacji-biurze i będą odpowiadać na telefony publiczności pod numerem służbowym kuratorki.

shoulda left my phone at home
'Cause this is a disaster
Callin' like a collector
Sorry, I cannot answer