Oprowadzania po angielsku, rosyjsku i francusku

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na spacery z przewodnikiem po bieżących wystawach. Oprowadzania odbywają się w językach: polskim, angielskim, francuskim i rosyjskim.

/scroll down for other language versions: French, Russian/

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie jest usytuowane w samym centrum miasta (w sąsiedztwie PKiN, 3 min spacerem od Dworca Centralnego) w modernistycznym pawilonie dawnego domu meblowego Emilia, Muzeum zaprasza na spotkanie ze sztuką współczesną – zarówno polskich jak i zagranicznych artystów.

BIEŻĄCE WYSTAWY:
„Co widać. Polska sztuka dzisiaj” to obszerna prezentacja aktualnej sztuki polskiej, wybór istotnych prac, postaw oraz tematów podejmowanych przez artystów wizualnych w ostatnich latach.

„W niedalekiej przyszłości. Kolekcja Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie” to kolejna odsłona kolekcji, tym razem koncentrująca się głównie na zmianach społecznych i kulturowych w Polsce po 1989 roku oraz wątkach emancypacyjnych.

Osoby zainteresowane organizacją oprowadzań grupowych prosimy o wypełnienie formularza lub zgłoszenie pod adresem zapisy@artmuseum.pl.

Widzów indywidualnych zapraszamy także na stałe oprowadzania: w każdą sobotę o godz. 14.00 w języku angielskim oraz w czwartki o godz. 17.

Po wizycie na odpoczynek i pyszną kawę zaprasza odwiedzających kawiarnia eMeSeN, a na półkach mieszczącej się obok księgarni BOOKOFF czekają najnowsze publikacje z dziedzin: architektura, dizajn, sztuka współczesna.

Le Musée d’Art Moderne de Varsovie vous invite à découvrir ses expositions actuelles en cadre des visites guidées gratuites. Les visites guidées gratuites sont données en français, anglais, polonais et russe.

Le Musée d’Art Moderne est un lieu à pointer sur la carte des établissements culturels de la capitale polonaise, situé au coeur même de Varsovie (à proximité du Palais de la Culture et des Sciences, 3 min. à pied de la Gare Centrale) dans un pavillon de style moderniste (1960-1970) de l’ancien magasin de meubles Emilia. Notre institution vous invite à la rencontre de l’art moderne et contemporain aussi bien polonais qu’étranger.

EXPOSITIONS EN COURS :
„Ce qu’on voit. L’art polonais aujourd’hui” est une vaste présentation de l’art polonais le plus récent; un choix des réalisations, attitudes et sujets artistiques les plus importants de dernières années.

„Dans un proche avenir. La collection du Musée d’Art Moderne de Varsovie” est une nouvelle exposition de la collection, qui se concentre cette fois-ci notamment sur les changements sociaux et culturels en Pologne après 1989 et sur la problématique de l’émancipation.

Pour inscrire un groupe organisé à une visite guidée, merci de nous contacter par mail à: zapisy@artmuseum.pl.

Les visites guidées en anglais pour les visiteurs individuels sont données régulièrement – tous les samedis à 14h. Les visites guidées en russe ont lieu tous les jeudis à 17h00.

Après la visite, vous aurez l’occasion de vous détendre auprès d’une délicieuse tasse de café au sein du Café du Musée eMeSeN, et de partir à la recherche de quelques trésors sur les étagères de notre librairie BOOKOFF.

Музей Современного Искусства в Варшаве приглашает вас посетить текущие выставки с экскурсоводом.

Музей Современного Искусства в Варшаве - это новое место на карте культурных достопримечательностей Варшавы. Расположенный в самом центре города (недалеко от Дворца Культуры и Науки, а так же Центрального железнодорожного вокзала) в модернистическом здании бывшего мебельного магазина "Эмилия", построенном в 1960-1970 годах, Музей предлагает возможность ознакомиться с польским и зарубежным современным искусством.

Актуальные выставки:
"Как видите: Польское искусство сегодня" является первой выставкой, которая целиком охватывает последнее десятилетие в польском искусстве и представляет зрителю самые важные работы художников, точки зрения и темы.

"В недалёком будущем. Коллекция Музея Современного Искусства в Варшаве" является новой презентацией коллекции Музея. На этот раз, выставка концентрируется на социальных изменениях и эмансипационных движениях в Польше после 1989 года.

Музей предлагает обзорные экскурсии на четырех языках: английском, французском, польском и русском.

Запись на обзорные групповые экскурсии осуществляется по электронной почте: zapisy@artmuseum.pl

Регулярные экскурсии на английском языке для индивидуальных посетителей проводятся в каждую субботу в 14:00. Туры на русском языке произходять по четвергам в 17:00.

После посещения выставок вы можете отдохнуть за чашечкой ароматного кофе в кафе музея "eMeSeN", а так же посетить наш книжный магазин "BOOKOFF”.