Siły desantowe Muzeum
Program wolontariatu

• Siły desantowe Muzeum

Siły Desantowe Muzeum biorą udział w najbardziej wymagających wydarzeniach pozwalając instytucji osiągnąć efekty strategiczne i operacyjne. Członkowie jednostki działają akcyjnie i w większej grupie.

Wolontariat w Siłach Desantowych to okazja do bliższego poznania Muzeum i wsparcia instytucji podczas największych wydarzeń takich jak: wernisaże, Noce Muzeów, finisaże, konferencje, itp. oraz do pomocy w bieżących zadaniach Muzeum. Wolontariuszy zapraszamy do długotrwałej współpracy, jednak częstotliwość spotkań i zaangażowanie będzie zależeć od uczestników.

Harmonogram:

- Ochotników zapraszamy na szkolenia dotyczące bieżących wystaw, programu, misji i historii instytucji oraz na oprowadzania kuratorskie po wystawach.
- Wolontariusze wspierają Muzeum podczas bieżących dużych wydarzeń.
- W zależności od dyspozycyjności, zainteresowań i możliwości, wolontariusze angażują się w inne zadania i projekty instytucji.

Czas trwania współpracy: ok. 6 miesięcy
Częstotliwość spotkań: min. 1 raz w miesiącu

Poszukujemy osób:

• powyżej 18 roku życia
  • zainteresowanych sztuką współczesną
  • gotowych do zdobywania wiedzy i dzielenia się nią
  • chętnych do okazjonalnego wsparcia Muzeum

Co będzie Twoim zadaniem?

Zadaniem wolontariuszy będzie wsparcie logistyczne i organizacyjne Muzeum podczas dużych wydarzeń.

Rekrutacja:

W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji do tej ścieżki wolontariatu. Zapraszamy wiosną 2018 roku.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przy kolejnej rekrutacji (wiosna 2018 r.) odbywać się będą za pomocą formularza rekrutacyjnego.

Kontakt:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z koordynatorką wolontariatu, Dominiką Jagiełło: dominika.jagiello@artmuseum.pl, tel: +48 22 596 40 10