Powitanie wakacji w Szuminie
tydzień otwarty

• Powitanie wakacji w Szuminie

fot. Wojtek Radwański

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na powitanie wakacji w Domu Oskara i Zofii Hansenów w Szuminie.

Z okazji początku wakacji w Szuminie przez tydzień 20-27 czerwca 2019 codziennie organizowane będą dni otwarte, połączone z oprowadzaniem:

20 czerwca (czwartek)
DZIEŃ OTWARTY W SZUMINIE - formularz zgłoszeniowy pojawi się na stronie 10 czerwca o godz. 12:00.

21 czerwca (piątek)
DZIEŃ OTWARTY W SZUMINIE - formularz zgłoszeniowy pojawi się na stronie 11 czerwca o godz. 12:00.

22 czerwca (sobota)
DZIEŃ OTWARTY W SZUMINIE - formularz zgłoszeniowy pojawi się na stronie 12 czerwca o godz. 12:00.
WYCIECZKA ROWEROWA - formularz zgłoszeniowy pojawi się na stronie 10 czerwca o godz. 12:00.

23 czerwca (niedziela)
DZIEŃ OTWARTY W SZUMINIE - formularz zgłoszeniowy pojawi się na stronie 13 czerwca o godz. 12:00.

24 czerwca (poniedziałek)
DZIEŃ OTWARTY W SZUMINIE - formularz zgłoszeniowy pojawi się na stronie 14 czerwca o godz. 12:00.

25 czerwca (wtorek)
DZIEŃ OTWARTY W SZUMINIE - formularz zgłoszeniowy pojawi się na stronie 15 czerwca o godz. 12:00.

26 czerwca (środa)
DZIEŃ OTWARTY W SZUMINIE - formularz zgłoszeniowy pojawi się na stronie 16 czerwca o godz. 12:00.

27 czerwca (czwartek)
DZIEŃ OTWARTY W SZUMINIE - formularz zgłoszeniowy pojawi się na stronie 17 czerwca o godz. 12:00.