Poszukiwana, poszukiwany!
Współpracowniczka lub Współpracownik do Zespołu Edukacji

• Poszukiwana, poszukiwany!

Fotografia z Archiwum Eustachego Kossakowskiego

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje Współpracowniczki lub Współpracownika do Zespołu Edukacji.

Podstawowe czynności:

• udział w szkoleniach, naradach, przygotowaniach do wystawy i ewaluacjach
  • prowadzenie zajęć edukacyjnych (szkolnych i warsztatowych) w siedzibach muzeum i innych placówkach
  • przygotowywanie materiałów edukacyjnych do zajęć
  • opracowywanie scenariuszy zajęć
  • dbanie o salę warsztatową, porządkowanie, zgłaszanie potrzeb materiałowych

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

• preferowane wykształcenie średnie lub wyższe (kierunki humanistyczne, edukacyjne)
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy z grupami w różnym wieku
  • doświadczenia w pracy z instytucjami kultury i/lub NGOs
  • umiejętności organizacji pracy warsztatowej z grupą
  • umiejętności współpracy z zespołem
  • dobrego kontaktu z dziećmi i młodzieżą
  • otwartego podejścia do eksperymentów edukacyjnych
  • otwartości na zgłaszanie swoich pomysłów
  • zainteresowania sztuką nowoczesną mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego (i/lub rosyjskiego, ukraińskiego)
  • mile widziana znajomość metod pracy z zakresu pedagogiki teatru i edukacji filmowej
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze do 30 godzin miesięcznie,
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości do 1500 zł brutto
  • rozwój w obszarze animacji kulturalnej, edukacji kulturalnej i wiedzy o sztuce nowoczesnej
  • ruchome godziny pracy
  • ciekawy, otwarty zespół
  • udział w interesujących i różnorodnych wydarzeniach
  • możliwość realizacji swoich pomysłów

Jak aplikować?
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: kariera@artmuseum.pl
W tytule wiadomości należy wpisać nr referencyjny: ZE/W/05/22
Na aplikacje czekamy do 25.06.2022 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami / kandydatkami. W kolejnych etapach procesu rekrutacji przewidujemy możliwość sprawdzenia praktycznych umiejętności kandydatów na podstawie próbek prac.

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”