POSZUKIWANY, POSZUKIWANA!
Opiekun/Opiekunka Publiczności

• POSZUKIWANY, POSZUKIWANA!

fot. Tadeusz Rolke, Derby na Służewcu, Warszawa 1958

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje osoby, która dołączy do zespołu Opiekunek i Opiekunów Publiczności

Zakres działań

• praca z publicznością muzeum podczas bieżących wystaw w Pawilonie nad Wisłą
  • pełnienie roli gospodarza / gospodyni sali wystawowej
  • oprowadzanie po wystawie w ramach dyżurów
  • asysta przy oprowadzaniu osób z niepełnosprawnościami, w tym wsparcie techniczne
  • praca merytoryczna związana z udostępnianiem wystawy, również w przestrzeni on-line
  • udział w spotkaniach zespołu i szkoleniach merytorycznych

Oczekujemy

• doskonałych umiejętności interpersonalnych i otwartości
  • znajomości zagadnień związanych ze sztuką i kulturą współczesną
  • umiejętności sprawnego komunikowania się w języku polskim i angielskim
  • chęci zdobywania nowej wiedzy i dzielenia się nią z innymi
  • kultury osobistej

Warunki współpracy

• praca w zespole, w którym można realizować własne pomysły na działania związane z rozwojem publiczności i edukacją
  • zatrudnienie na umowę zlecenie wymiarze ok. 40 godzin miesięcznie (dyżury w soboty w godzinach 11.00-20.00)
  • wynagrodzenie ryczałtowe w wysokości 1000 zł brutto

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@artmuseum.pl do dnia 26.02.2021r.

W tytule wiadomości prosimy podać nr referencyjny: EDU_OP

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”