Poszukiwany, poszukiwana!
Współpracownik / Współpracowniczka Działu Operacyjnego

• Poszukiwany, poszukiwana!

Pracownia Henryka Stażewskiego i Edwarda Krasińskiego, fotografia z archiwum Eustachego Kossakowskiego, © Anka Ptaszkowska

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko Współpracownik /Współpracowniczka Działu Operacyjnego.

Zakres obowiązków:

• współpraca z zespołem operacyjnym przy sporządzaniu sprawozdań finansowych,
• gromadzenie i przechowywanie aktów prawnych i zarządzeń wewnętrznych,
• ewidencjonowanie faktur,
• czuwanie nad terminowością realizacji zleceń oraz nad obiegiem korespondencji,
• rejestrowanie wniosków zakupowych
• prace wspierające w zakresie wysyłki, segregacji i rejestracji korespondencji.

Jakie mamy oczekiwania?

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
• samodzielność, skrupulatność i dobra organizacja pracy własnej,
• umiejętność pracy w zespole i dobry kontakt z klientem,
• inicjatywa w podejmowaniu usprawnień.

Co oferujemy w zamian?

• zatrudnienie w oparciu o umowę o umowę zlecenie,
• pracę w dynamicznie rozwijającym się, twórczym i zaangażowanym zespole,
• możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania Muzeum.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać pod adres: rekrutacja@artmuseum.pl do dnia 21czerwca 2019r.

W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: OP_WSP

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami / kandydatami.

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO."