Poszukiwany, poszukiwana
Główny/a specjalista/ka ds. kadr i płac

• Poszukiwany, poszukiwana

Pratchaya Phinthong, (Hakuna Matata) tak się składa, że jesteśmy ludźmi, 2009

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko główny/-a specjalista/-stka ds. kadr i płac.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

1. Prowadzenie pełnej dokumentacji i rozliczeń z zakresu wynagrodzeń pracowników oraz współpracowników Muzeum zatrudnionych na umowy cywilno-prawne (umowy zlecenie, o dzieło), w tym osób zagranicznych.
2. Realizowanie zgłoszeń w zakresie ubezpieczeń społecznych oraz sporządzanie wymaganych przepisami rozliczeń i sprawozdań z ZUS, US, GUS, PFRON.
3. Samodzielne sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik.
4. Prowadzenie spraw związanych z ZFŚS.
5. Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych oraz zaliczek pracowniczych.
6. Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, ustalanie prawa do urlopów, itp.
7. Monitorowanie aktualności badań lekarskich i szkoleń BHP.
8. Sporządzanie zaświadczeń dla pracowników w zakresie stosunku pracy.
9. Księgowanie list płac w systemie finansowo- księgowym.
10. Przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych.
11. Wsparcie Działu w prowadzeniu spraw księgowych.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe – preferowane: administracja, ekonomiczne lub prawnicze.
Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu spraw kadrowo- płacowych– minimum 3 lata (warunek konieczny).
Biegła znajomość programu Symfonia – Kadry i Płace oraz Płatnik (warunek konieczny).
Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, prawa cywilnego w zakresie rozliczania umów zleceń i o dzieło oraz ubezpieczeń społecznych i podatkowych od osób fizycznych.
Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych, inicjatywa w podejmowaniu usprawnień.
Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.
Bardzo dobra znajmość pakietu MS Office, w tym szczególnie Excel.
Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Możliwość ustalenia elastycznego czasu pracy.
Pracę w przyjaznym zespole, twórczym zespole.

CV prosimy przesyłać pod adres: rekrutacja@artmuseum.pl
W temacie wiadomości prosimy o dopisanie hasła „Gł. Specjalista/-stka ds. kadr i płac”

Na zgłoszenia czekamy do 26 lipca br.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z kandydatkami i kandydatami, wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2015 roku, poz. 2135 z późn. zm.)”.