Poszukiwana, poszukiwany!
Kierowniczka / Kierownik Działu Komunikacji

• Poszukiwana, poszukiwany!

Uczestnicy Sympozjum na tle zakładowych pieców, Puławy. Fotografia z Archiwum Eustachego Kossakowskiego, 1966

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko Kierownik / Kierowniczka Działu Komunikacji.

Zakres obowiązków:

• tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji i promocji dla prowadzonych w Muzeum projektów;
  • monitorowanie skuteczności działań promocyjnych i komunikacyjnych, analizowanie wniosków i wdrażanie usprawnień;
  • bieżąca współpraca z mediami, partnerami i sponsorami Muzeum;
  • koordynowanie pracy Działu oraz zarządzanie podległymi pracownikami;
  • planowanie oraz nadzór nad efektywnym gospodarowaniem powierzonym budżetem;
  • prowadzenie ewaluacji pracy zespołu, przygotowywanie raportów z wykonanych zadań.

Jakie mamy oczekiwania?

• wykształcenie wyższe humanistyczne lub z obszaru: komunikacji, marketingu lub zarządzania;
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w obszarze komunikacji, marketingu, zarządzania lub PR w instytucjach, organizacjach lub innych podmiotach kultury, sztuki, nauki;
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • wiedza na temat historii sztuki, szczególnie mile widziane zamiłowanie do sztuki współczesnej;
  • doskonałe posługiwanie się polszczyzną i językiem angielskim w mowie i piśmie;
  • doświadczenie w pisaniu i redagowaniu informacji prasowych;
  • kreatywność, otwartość i innowacyjność w podejściu do realizowanych zadań;
  • swoboda w wystąpieniach publicznych - umiejętność prowadzenia prezentacji, moderowania dyskusji;
  • umiejętność realizowania kilku projektów jednocześnie.

Mile widziane:

• doświadczenie w pracy w instytucjach kultury i sztuki.

Co oferujemy w zamian?

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się, twórczym i zaangażowanym zespole;
  • przestrzeń do kreowania i realizacji własnych pomysłów komunikacyjnych i poszukiwania niestandardowych rozwiązań.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@artmuseum.pl w terminie do 7 lutego 2020 roku. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: KIER_KOM

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami. Zastrzegamy prawo do włączenia do procesu rekrutacji II etapu, w postaci opracowania autorskiej koncepcji kampanii promocyjnej projektu.

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO."