Poszukiwana, poszukiwany!
Specjalistka / Specjalista ds. obsługi kancelaryjnej

• Poszukiwana, poszukiwany!

Pracownia Henryka Stażewskiego i Edwarda Krasińskiego, fotografia z archiwum Eustachego Kossakowskiego, © Anka Ptaszkowska

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko Specjalistka / Specjalista ds. obsługi kancelaryjnej.

Podstawowe obowiązki:

● obsługa archiwum Instytucji zgodnie z wymaganiami obowiązujących przepisów prawa i instrukcji kancelaryjnej oraz archiwalnej,
● porządkowanie dokumentacji archiwalnej,
● zarządzanie dokumentacją: kwalifikowanie i klasyfikowanie oraz udostępnianie jej upoważnionym osobom,
● zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji z zewnętrznymi dostawcami usług i sponsorami,
● bieżąca współpraca z komórkami organizacyjnymi Instytucji w zakresie opieki nad dokumentacją,
● obsługa administracyjna Kancelarii,
● obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej (przychodzącej i wychodzącej),
● prowadzenie rejestru umów i archiwizacja wszystkich umów Instytucji,
● obsługa obiegu faktur,
● ewidencja podróży służbowych pracowników,
● wykonywanie innych zadań związanych z przedmiotem działania obszaru obsługi administracyjnej Instytucji.

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

● doświadczenia zawodowego: co najmniej 1 rok w obszarze zagadnień administracyjnych,
● wykształcenia wyższego,
● znajomości pakietu MS Office (Excel, Word) w stopniu minimum średniozaawansowanym,
● systematyczności i skrupulatności,
● odpowiedzialności, samodzielności, dobrej organizacji pracy,
● komunikatywności i umiejętności współpracy.

Mile widziane:

● kurs kancelaryjno-archiwalny.

Co oferujemy:

• zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
• wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4600-5000 zł brutto (zależne od posiadanego doświadczenia),
• dodatek stażowy (5-20% wartości wynagrodzenia zasadniczego).

Jak aplikować?

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: kariera@artmuseum.pl
W tytule wiadomości należy wpisać nr referencyjny: DR/S/06/21
Na aplikacje czekamy do 04.07.2021 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami / kandydatkami. W kolejnych etapach procesu rekrutacji przewidujemy możliwość sprawdzenia praktycznych umiejętności kandydatów na podstawie próbek pracy.

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”