Poszukiwana, poszukiwany!
Starsza Specjalistka/Starszy specjalista ds. kadr i płac

• Poszukiwana, poszukiwany!

Pracownia Henryka Stażewskiego i Edwarda Krasińskiego, fotografia z archiwum Eustachego Kossakowskiego, © Anka Ptaszkowska

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie do zespołu kadrowo-płacowego poszukuje: Starszy Specjalista/Starsza specjalistka ds. kadr i płac

Podstawowe czynności:

• przygotowywanie planów budżetowych dla zatrudnienia w oparciu o umowy cywilnoprawne
  • nadzór merytoryczny nad przygotowywaniem umów wg obowiązujących przepisów
  • prowadzenie ewidencji umów cywilnoprawnych oraz rejestru kosztów w aplikacji budżetowej Muzeum
  • koordynowanie procesu zatrudnienia, przygotowywanie oświadczeń, zgłoszenia, wyrejestrowanie z ZUS, itp.
  • pełna obsługa płacowa umów cywilnoprawnych (naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list wynagrodzeń i rozliczanie umów w programie Sage Symfonia)
  • dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji do ZUS, US, GUS
  • sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników (PIT, IFT)
  • administrowanie programem benefitów dla pracowników (pakiety medyczne, karty Benefit i Multisport
  • przygotowywanie raportów i analiz kadrowo-płacowych
  • zastępowanie członków zespołu w pełnej obsłudze kadrowo-płacowej pracowników Muzeum

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

• wykształcenia wyższego (studia podyplomowe z obszaru ZZL, kadry/płace jako dodatkowy atut)
  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy, kodeksu cywilnego oraz ubezpieczeń społecznych
  • znajomości zagadnień oraz przepisów dotyczących rozliczania PPK
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności analitycznego myślenia
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • biegłego posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel)
  • praktycznej znajomości programu Płatnik oraz Sage Symfonia: kadry i płace
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Co oferujemy?

• współpracę z dynamicznie rozwijającym się, twórczym i zaangażowanym zespołem
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie zasadnicze (w zależności od posiadanego doświadczenia) w wysokości 5000-6500 brutto (dodatkowo dodatek tzw. stażowy od 5 do max. 20% wynagrodzenia zasadniczego)
  • benefity pozapłacowe w postaci pakietów medycznych

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać pod adres: rekrutacja@artmuseum.pl do dnia 12 marca 2021r. W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: ST_SPEC_KADRY

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami. W kolejnych etapach procesu rekrutacji przewidujemy możliwość sprawdzenia praktycznych umiejętności kandydatów na podstawie próbek pracy.

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”