Poszukiwana, poszukiwany!
WSPÓŁPRACOWNICZKA / WSPÓŁPRACOWNIK DO ZESPOŁU PROMOCJI

• Poszukiwana, poszukiwany!

Fabryka obrabiarek, fotografia z archiwum Eustachego Kossakowskiego, © Anka Ptaszkowska.jpeg

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poszukuje Współpracowniczki lub Współpracownika do Zespołu Promocji.

Podstawowe czynności:

• administrowanie zasobami internetowymi,
• administrowanie systemem zintegrowanych usług internetowych,
• koordynowanie zawartością stron internetowych,
• koordynacja tworzenia stron internetowych,
• konfiguracja zdalnych serwerów,
• koordynowanie funkcjonowania systemu DNS,
• obsługa Google Analytics, konta biznesowego Google.

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

• preferowane wykształcenie techniczne lub studia o profilu technicznym (w trakcie studiów, min. 2 rok),
• PHP 5.6 lub wyżej,
• mySQL 5.8 lub wyżej,
• HTML 5,
• umiejętności obsługi i zarządzania portalami internetowymi,
• mile widziane doświadczenie w produkowaniu stron internetowych (od strony zaplecza technicznego),
• mile widziane: przykłady administracji istniejącymi portalami,
• mile widziane: przykłady zrealizowanych lub bieżących projektów,
• umiejętności pracy w zespole,
• odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone zadania,
• samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej.

Co oferujemy?

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze 60-80 godzin miesięcznie,
• wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2400-3000 zł brutto (zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia)

Jak aplikować?

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: kariera@artmuseum.pl W tytule wiadomości należy wpisać nr referencyjny: ZP/W/07/21
Na aplikacje czekamy do 09.08.2021 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami / kandydatkami. W kolejnych etapach procesu rekrutacji przewidujemy możliwość sprawdzenia praktycznych umiejętności kandydatów na podstawie próbek pracy (Excel, zdobywanie i porządkowanie informacji, organizacja pracy).

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”