NOC MUZEÓW 2024
Zobacz co dla Ciebie mamy!

• Grafika promująca tegoroczną edycję Nocy Muzeów.

Noc Muzeów 2024

Zapraszamy na Noc Muzeów 2024! W tym roku spotykamy się w wyjątkowy dzień - Międzynarodowy Dzień Muzeów! W programie Muzeum Sztuki Nowoczesnej spacery po budowie nowej siedziby MSN-u, Domówka TRxMSN, zwiedzanie wystawy „Tygrys w ogrodzie. Sztuka Marii Prymaczenko” i Tour Głuchych, czyli wspólny spacer i zwiedzanie wystaw w polskim języku migowym (PJM).

PLAC DEFILAD

Uwaga! Wejściówki na spacery po budowie zostały już rozdane.

Niebiletowany, dostępny dla wszystkich jest natomiast cały program przygotowany przez zespół TR Warszawa we współpracy z MSN, czyli Domówka TRxMSN! Przyjdźcie na spacer po przyszłości, w który zabiorą nas Dobromir Dymecki i Adam Woronowicz, na taneczną batelkę z Kasią Sikorą i Pawłem Sakiewiczem, pokazy w pop-up kinie czy koncert zespołu bez nazwy, który zawiązał się specjalnie na tę okazję. Wystapią dla Was Monika Frajczyk, Mateusz Górski, Rafał Maćkowiak, Sebastian Pawlak, Tomasz Tyndyk, Justyna Wasilewska oraz Mirosław Zbrojewicz.

Startujemy o 20:30 na placu Defilad, przy budowie MSN-u i przyszłej siedzibie TR Warszawa.

MUZEUM NAD WISŁĄ

Zwiedzający wystawę „Tygrys w ogrodzie. Sztuka Marii Prymaczenko” będą wpuszczani w następujących przedziałach godzinowych:

• 20:00-21:00
  • 21:00-22:00
  • 22:00-23:00
  • 23:00-00:00
  • 00:00-01:00

W każdym z powyższych przedziałów wystawę będzie mogło odwiedzić 120 osób. Wstęp na wystawę w ramach Nocy Muzeów jest bezpłatny. Bezpłatne wejściówki będzie można odebrać w kasie Muzeum nad Wisłą 18.05 od godziny 19:30.

Więcej szczegółów na temat wydarzeń i zapisów znajdziesz:

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

DzieńGodzinaNazwa wydarzeniaMiejsce wydarzenia
Cykl NOC MUZEÓW 2024
15:00 Spacer Spacer po budowie MSN-uW języku ukraińskim plac Defilad
16:30 Spacer Spacer po budowie MSN-uW języku angielskim plac Defilad
plac Defilad 1, Warszawa
18:00 Oprowadzanie Tour Głuchych Zwiedzanie wystaw w polskim języku migowym Galerii XX1
Al. Jana Pawła II 36, Warszawa
18:00 Spacer Spacer po budowie MSN-uW języku polskim plac Defilad
plac Defilad 1, Warszawa
19:30 Spacer Spacer po budowie MSN-u Z Sebastianem Pawlakiem z TR Warszawa plac Defilad