Muzeum z nagrodą za najlepszą dostępną ofertę!

• Grafika. Na fioletowym tle widać dziewczynę siedzącą na wózku. Postać widać na tle jasnego koła. W kole widać fragment budynku.

Miło nam poinformować, że Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie otrzymało nagrodę za najlepszą dostępną ofertę na przestrzeni lat 2020/2022 przyznaną w ramach plebiscytu „Lider Dostępnych Wydarzeń” organizowanego przez Fundację Kultury bez Barier.

Gratulujemy koordynatorce programu „Muzeum Dostępne" – Marcie Przasnek!

Plebiscyt „Lider Dostępnych Wydarzeń” przedstawia i docenia organizatorów wydarzeń w Warszawie, w których mogą brać udział osoby ze szczególnymi potrzebami. W ramach działań Muzeum Sztuki Nowoczesnej realizowany jest w tym celu program „Muzeum Dostępne", poprzez który organizowane są liczne oprowadzania, warsztaty i spotkania uwzględniające różnorodność odbiorców i odbiorczyń. Więcej o programie można przeczytać w zakładce Muzeum Dostępne.