M Sklep

• M Sklep

Wraz z wernisażem wystawy „Tygrys w ogrodzie. Sztuka Marii Prymaczenko”, 5 kwietnia otwieramy ponownie M Sklep nad Wisłą.

Cały czas czekamy na Was na Pańskiej 3, ale przypominamy też, że w M Sklepie online na wszystkie nasze publikacje obowiązuje stały rabat 10% na nowe i 20% na starsze książki.

Księgarnia M Sklep na Pańskiej znajduje się w samym centrum miasta, w bezpośredniej bliskości najważniejszych punktów centrum: Pałacu Kultury i Nauki, stacji metra, centrum handlowego czy Dworca Centralnego.

W księgarni znajdziecie wszystkie książki wydawnictwa MSN i bogatą ofertę polskich wydawnictw, w szczególności naszego partnera wydawniczego, Wydawnictwa Karakter.

Księgarnia oferuje szeroki wybór tytułów poświęconych sztuce, kulturze, architekturze, designowi oraz komiksy i książki dla najmłodszych czytelników. Znajdziecie tu też nowości, literaturę współczesną oraz pocztówki wydawane przez nas przy okazji publikacji i szczególnych wydarzeń.

Kupicie tu również limitowaną serię wyprodukowaną z baneru, zdjętego z płotu okalającego plac budowy naszej nowej siedziby na placu Defilad. Przygotowaliśmy dla Was unikalne realizacje z recyklingu: torby, piórniki, nerki, holdery na dokumenty - każda sztuka posiada inny wzór i jest jedyna w swoim rodzaju.

M Sklep na Pańskiej jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00.