Finalistki i finaliści 19. edycji konkursu APH
przejmują Instagram Muzeum

• Finalistki i finaliści 19. edycji konkursu APH

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Grupa ERGO Hestia zapraszają na wirtualne rezydencje finalistek i finalistów 19. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii.

W piątek 13 listopada na profilu Muzeum na Instagramie rozpoczną się weekendowe rezydencje finalistów 19. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Przez pięć kolejnych weekendów będziemy prezentować ich sylwetki i dzieła. Artystki i artyści, pochodzący z różnych miast i reprezentujący różne uczelnie artystyczne kraju, pokażą prace, które powstały z myślą o Instagramie. Zobaczymy relacje z działań, artystyczne pamiętniki, pokazy filmowe, programy telewizyjne, a także formaty bardziej interaktywne, angażujące instagramową publiczność. Prace będą prezentowane od piątku do niedzieli w różnych godzinach i formatach. Zapraszamy do śledzenia i lajkowania!

Rezydentki i Rezydenci:

Natalia Galasińska, Veronika Hapchenko, Maja Janczar, Agata Jarosławiec, Adam Kozicki, Anna Kwiatkowska, Małgorzata Mycek, Michał Myszkowski, Grażyna Olszewska, Karolina Pawelczyk, Anna Rutkowska, Ewelina Węgiel, Jan Eustachy Wolski, Bożena Wydrowska, Katarzyna Wyszkowska