Akademia filmu awangardowego I
50 karnetów w prezencie

• Akademia filmu awangardowego I

Still z filmu "Lover Other: The Story of Claude Cahun and Marcel Moor", reż. Barbara Hammer, 2006.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie ma do rozdysponowania 50 darmowych karnetów na semestralny cykl zajęć w ramach Akademii filmu awangardowego, które ruszają 3 października w Kinie Iluzjon.

Akademia filmu awangardowego I to nowy fakultet dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie przygotowany przez Fundację Okonakino i Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, który odbędzie się w semestrze zimowym 2019/2020 . W programie Akademii filmu awangardowego I znajdzie się ponad 40 filmów awangardowych i filmów dokumentalnych nawiązujących do tradycji awangardy oraz wykłady specjalistów.

Więcej informacji o Akademii filmu awangardowego TUTAJ.

50 darmowych karnetów

Projekcje i wykłady będą odbywały się w czwartki w kinie Iluzjon, a koszt karnetu to 100 zł. Dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na wykupienie karnetu z powodu sytuacji materialnej, zarezerwowane jest 50 miejsc. Warunkiem otrzymania bezpłatnego karnetu jest wysłanie zgłoszenia wraz z uzasadnieniem na adres zapisy@artmuseum.pl. Prosimy wpisanie w tytule wiadomości „Akademia filmu awangardowego - zgłoszenie”. Na zgłoszenia czekamy do 19 września 2019 roku.

Uzasadnienie powinno mieć formę odpowiedzi na poniższe pytania:

1. Dlaczego chcesz uczestniczyć w zajęciach Akademii filmu awangardowego (do 1000 znaków)?
  2. Czy pobierasz świadczenia socjalne? Jeśli tak, jakie?
  3. Czy jesteś studentem Uniwersytetu Warszawskiego? Jeśli tak, jakiego wydziału?
  4. Czy jesteś studentem Akademii Sztuk Pięknych? Jeśli tak, jakiego wydziału?
  5. Uzasadnij, dlaczego powinieneś/powinnaś otrzymać bezpłatny karnet (do 1000 znaków).

Na zgłoszenia odpowiemy do dnia 25 września. O sposobie odebrania bezpłatnych karnetów poinformujemy drogą mailową.

Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z z zapoznaniem się z Regulaminem zapisów, a także z oświadczeniem, że Pana/Pani sytuacja materialna nie pozwala na wykupienie karnetu na Akademię filmu awangardowego. Zastrzegamy możliwość weryfikacji podanych informacji.

Akademia filmu awangardowego I - regulamin zapisów

Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawę i Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Organizatorami Akademii filmu awangardowego są:

Fundacja Okonakino i Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Partnerami projektu są:

Akademia Dokumentalna, Uniwersytet Warszawski, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, Arsenal – Institute for Film and Video w Berlinie, Kino Iluzjon, Cinémathèque Française, Home Movie Day Warszawa.