Muzeum

W skład zespołu Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie wchodzą:

Dyrektor

  • Joanna Mytkowska

Zastępcy dyrektora

  • Marcel Andino Velez - zastępca dyrektora ds. komunikacji
  • Mikołaj Mundzik - zastępca dyrektora ds. inwestycji

Pełnomocnik dyrektora ds. strategii instytucji

  • Małgorzata Ławrowska-Von Thadden

Główny kurator

  • Sebastian Cichocki

Asystent dyrektora

  • Aleksandra Urbańska

Nowy budynek

  • Agata Kolwas - Kierownik Działu (urlop)
  • Paweł Czarnecki
  • Marta Ejsmont
  • Wiktor Kazimierczak
  • Dominika Pancewicz

Kuratorzy i producenci

  • Zofia Czartoryska
  • Tomasz Fudala
  • Julia Kern-Protassewicz
  • Magda Lipska
  • Szymon Maliborski
  • Aleksandra Nasiorowska
  • Paweł Nowożycki
  • Natalia Sielewicz
  • Joanna Turek
  • Szymon Żydek

Filmoteka Muzeum

  • Łukasz Ronduda - Kierownik Działu
  • Adrian Antoniewicz
  • Katarzyna Karwańska

Edukacja / Użyj Muzeum

  • Dominika Jagiełło
  • Marta Przybył 
  • Marta Przasnek
  • Iza Kaszyńska
  • Marta Skowrońska-Markiewicz 
  • Marta Styczeń
  • Paweł Brylski 
  • Cezary Wierzbicki 
  • Jolanta Woch
  • Bernard Wnuk 

Kolekcja

  • Joanna Dziewanowska-Stefańczyk
  • Michał Kożurno
  • Agnieszka Rozciecha-Lis
  • Katia Szczeka - Kierownik Działu

Publikacje

  • Katarzyna Szotkowska-Beylin - Kierownik Działu
  • Meagan Down
  • Katarzyna Szaniawska

Archiwa Artystów

  • Robert Jarosz - Kierownik Działu
  • Nika Bachman
  • Magda Drągowska 
  • Maciej Janicki
  • Maria Matuszkiewicz
  • Wolontariat, staże, praktyki w Archiwum: Karolina Kłaczyńska, Ada Kokot, Małgorzata Król, Barbara Łaguna, Judyta Majkowska, Zofia Machowska, Marta Masłowska, Joanna Miakota, Sylwia Niedźwiedź, Karolina Piwińska, Bogna Stefańska, Aleksandra Szczęsna, Lila Wiśniewska, Bernard Wnuk, Klaudia Wydra, Zofia Zapiec

Komunikacja, Internet, promocja

  • Magdalena Kobus
  • Katarzyna Szaniawska
  • Iga Winczakiewicz
  • Magdalena Zięba-Grodzka

Rozwój 

  • Paweł Gawlikowski - Kierownik Działu
  • Kamil Jóźwik
  • Daniel Woźniak

Realizacja wystaw

  • Michał Ziętek
  • Jakub Antosz 
  • Szymon Ignatowicz
  • Artur Jeziorek
  • Paweł Sobczak
  • Marcin Szubiak 

Księgowość

  • Joanna Kasperowska
  • Katarzyna Król (p.o. Głównego Księgowego)
  • Dagmara Rykalska

Administracja

  • Marek Franczak
  • Piotr Frysztak
  • Łukasz Jarząbek
  • Agnieszka Kosela
  • Hubert Kowalski
  • Joanna Szulc

HR

  • Joanna Żarnecka

Inspektor Ochrony Danych

Obsługa prawna

  • Andrzej Kowalski
  • Marcin Smyk

Recepcja - obsługa publiczności

  • Anna Nagadowska - Koordynator
  • Mariia Beburiia
  • Adrian Krupa
  • Matylda Pasek
  • Aleksandra Stocka
  • Marta Styczeń
  • Joanna Szulc
  • Aniela Trojanowska

Edukatorzy i przewodnicy

  • Mariia Beburiia
  • Jakub Depczyński
  • Aldona Doliszna
  • Agata Grabowska
  • Aleksandra Górecka
  • Daniel Kotowski
  • Marta Maliszewska
  • Marta Przybył
  • Agnieszka Sinicka
  • Petra Skarupsky
  • Bogna Stefańska
  • Paulina Śledziak
  • Zuzanna Wesołowska
  • Katarzyna Witt
  • Zuzanna Zasacka
  • Hanna Zwierzchowska