Dołącz do chóru MSN!

Dołącz do chóru MSN!

Rozpoczynamy nową przygodę z głosem, dźwiękiem i przestrzenią w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Stwórz z nami twórczą wypowiedź, opowiedz co jest dla Ciebie ważne.

Czekamy na zgłoszenia osób bez względu na wiek. Nie musisz posiadać doświadczenia wokalnego. Zgłoś się, jeśli marzysz o tym, by spróbować swoich sił razem z innymi uczestnikami i uczestniczkami, szukającymi własnej grupy. Zapraszamy do udziału osoby otwarte na indywidualne i grupowe poszukiwania, lubiące eksperymenty z niestandardowymi środkami wyrazu.

*Osoby poniżej 18 roku życia powinny dostarczyć zgodę na udział w projekcie od rodziców/opiekunów.

Próby będą odbywać w czwartki w godzinach 17:00-19:00. Miejscem spotkań będzie Muzeum nad Wisłą. Czas trwania projektu od 7 października 2021 r. do końca lutego 2022 r. W ramach projektu przewidziany jest performans.

Formularz zgłoszeniowy

(formularz należy wysłać do 5 października 2021r.)

Chór poprowadzi Sean Palmer, który specjalizuje się w prowadzeniu chórów społecznych, opartych na głosach bez akompaniamentu. Spektakle buduje wykorzystując energię grupy, ruch i pasję. Sean Palmer jest aktorem, kompozytorem, reżyserem i lektorem. W 2010 r. założył Chór Eksperymentalny GRE BADANIE, z którym koncertował w Polsce, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. W latach 2014-2019 był dyrektorem artystycznym, kompozytorem i dyrygentem Chóru Społecznego Muzeum POLIN. Od 2010 r. bierze udział w „Erze Schaeffera” jako wokalista i aktor. Od 2016 r. specjalizuje się w przedstawieniach i projektach artystycznych dla młodych odbiorców. Jest członkiem międzynarodowego projektu edukacyjnego „The Sound in the Silence”. Obecnie prowadzi MONT (Młoda Orkiestra Nowego Teatru) razem z Dagną Sadkowską w Nowym Teatrze w Warszawie. Jako wokalista występuje z The White Kites oraz William’s Things.