ARCHIGADANINA #3:
Ogromna istota materialna

Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Klubokawiarnia Warszawa Powiśle, Michał Murawski zapraszają na mini-wykład Michała Murawskiego o Pałacoplacu i Warszawie. Michał Murawski kończy w następnych tygodniach swoje badania etnograficzne, podczas których zbierał materiały do doktoratu na temat wzajemnego oddziaływania między Pałacem Kultury, Placem Defilad (razem Pałacoplac) i Warszawą.

Zatrudnił się jako stażysta w Dziale Marketingu Zarządu PKiN i starał się wykonywać jak najwyższy procent swoich codziennych czynności w Pałacu i na Placu. Oprócz tego śledził tropy Pałacoplacu w przeróżnych obliczach życia miasta. Teraz wraca do Cambridge – Archigadanina #3 to być może jego ostatnia szansa, żeby na publicznym forum tłumnie zgromadzonych tubylców przetestować swoje tezy oraz spostrzeżenia!