Dokumentacja

Nowe piętro 2012. Młoda architektura, grafika i wzornictwo
Muzeum Otwarte 2011/2012

Nowe Piętro. Młoda architektura, grafika i wzornictwo to cykl comiesięcznych spotkań z architektami, dizajnerami i grafikami z różnych miast i środowisk.

Przedstawiciele trzech dyscyplin związanych z projektowaniem będą mieli okazję zaprezentować swoje prace, opowiedzieć o inspiracjach, sukcesach i porażkach. Zestawienie odmiennych postaw ma pokazać różne sposoby myślenia o kształtowaniu przestrzeni w dużej i małej skali. Nie mniej ważne od prezentacji wykonanych już projektów będą plany i cele twórców. Jaki wywrą wpływ na przyszły kształt polskich miast i życie ich mieszkańców?

Piąty już sezon cyklu organizowanego we współpracy z miesięcznikiem „Architektura-Murator” – młodzi architekci, dizajnerzy i graficy prezentują swoje prace, opowiadają o inspiracjach, sukcesach i porażkach. Zestawienie odmiennych postaw ma pokazać różne sposoby myślenia o kształtowaniu przestrzeni w dużej i małej skali. Nie mniej ważne od prezentacji zrealizowanych już projektów będą plany i cele twórców. Jaki wywrą wpływ na przyszły kształt polskich miast i życie ich mieszkańców?

W tym roku w ramach cyklu spotkania między innymi z: Libido Architects, Gogo dizajn, Olą Osadzińską, Agatą Kosmacz, mokoarchitects oraz Magdaleną Tekieli.