Warszawski Tydzień Kultury Bez Barier w Muzeum Sztuki Nowoczesnej

• Warszawski Tydzień Kultury Bez Barier w Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Muzeum Sztuki Nowoczesnej zaprasza na wydarzenia odbywające się w ramach tegorocznej edycji Warszawskiego Tygodnia Kultury Bez Barier.

W Muzeum odbędą się warsztaty dla dzieci i młodzieży niewidomych, koncert improwizowany oraz oprowadzanie dostosowane do osób niesłyszących. Wydarzenia są zorganizowane w kontekście wystawy „Maria Bartuszová. Formy przejściowe", a w ich trakcie zostaną wykorzystane między innymi metody pracy samej artystki.

Natomiast w Parku Rzeźby na Bródnie odbędzie się spacer z audiodeskrypcją. Informacje na temat zapisów i dostępności wydarzeń znajdują się w poszczególnych opisach poniżej.

Archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

12:00 Warsztaty Warsztaty dla niewidomych dzieci i młodzieżyWarszawski Tydzień Kultury Bez Barier
ul. Emilii Plater 51, Warszawa
13:00 Oprowadzanie Spacer po Parku Rzeźby na Bródnie z audiodeskrypcjąWarszawski Tydzień Kultury Bez Barier
14:30 Koncert Koncert improwizowanyWarszawski Tydzień Kultury Bez Barier
ul. Emilii Plater 51, Warszawa
17:00 Oprowadzanie Oprowadzanie dostępne dla osób niewidomych, niedowidzących i niesłyszącychWarszawski Tydzień Kultury Bez Barier