Oprowadzania w Polskim Języku Migowym
w 2018

• Oprowadzania w Polskim Języku Migowym

fot. Kuba Mozolewski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzania w Polskim Języku Migowym po kolejnych wystawach w Muzeum nad Wisłą.

Spacery prowadzi Daniel Kotowski. Spotkania są tłumaczone na język polski przez Joannę Ciesielską.

W 2018 roku planujemy oprowadzania w PJM w następujących terminach:

• 17 kwietnia – „Edi Hila. Malarz transformacji”
  • 19 maja – wyjazd do Szumina (w godz. 10.00-16.00)
  • 12 czerwca – „Czym jest Oświecenie? 200 lat Gabinetu Rycin Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie”
  • 3 lipca – Wystawa finałowa 17. edycji Konkursu Artystyczna Podróż Hestii
  • 8 września – Park Rzeźby na Bródnie (w godz. 12.30-14.00)
  • 18 września – „Jedna bestia, jedno bóstwo, jeden sznur”
  • 11 grudnia – „Niepodległe”

Oprowadzania odbywają się w godzinach 18:00-19:00.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką ds. dostępności Muzeum, Martą Przasnek, pod adresem muzeumdostepne@artmuseum.pl.

Warsztaty odbywają się w ramach programu Muzeum Dostępne.

Informacje praktyczne dla zwiedzających z niepełnosprawnością słuchu.

Daniel Kotowski

absolwent Polsko­-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, obecnie na studiach magisterskich na Architekturze Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje się sztuką, wystawiennictwem i architekturą. Prowadzi też stały cykl spotkań „Zachęta Miga” w Zachęcie. Był członkiem Grupy Artystów Głuchych.