Oprowadzania i warsztaty w Polskim Języku Migowym
w 2020

• Oprowadzania i warsztaty w Polskim Języku Migowym

fot. Marta Ejsmont

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na spotkania w Polskim Języku Migowym na kolejnych wystawach w Muzeum nad Wisłą.

W 2020 roku zapraszamy na autorskie wprowadzenia:

• 25 sierpnia o godz. 17:00 do wystawy “Wiek półcienia. Sztuka w czasach planetarnej zmiany”.

Na warsztaty dla dorosłych pogłębiające wybrane tematy z wystawy:

• 15 lutego o godz. 16:00 z wystawy “Miriam Cahn. Ja, istota ludzka”
  • 12 sierpnia o godz. 17:00 z wystawy “Wiek półcienia. Sztuka w czasach planetarnej zmiany”

Oraz na działania rodzinne:

• 1 marca o godz. 12:00 na warsztaty towarzyszące wystawie “Miriam Cahn. Ja istota ludzka”
  • 30 sierpnia o godz. 12:00 na działania w ramach wystawy “Wiek półcienia. Sztuka w czasach planetarnej zmiany”.
  • 22 listopada o godzinie 11:00 na spotkanie online w ramach wystawy „Coś wspólnego” (spotkanie w polskim języku fonicznym tłumaczone na PJM)

Spotkania prowadzi Daniel Kotowski - Absolwent Wydziału Architektury Wnętrz (specjalizacja wystawiennictwo) Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz absolwent Wydziału Sztuki Nowych Mediów (kierunek architektura wnętrz, specjalizacja wystawiennictwo) Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Interesuje się biowładzą, komunikacją społeczną, wystawiennictwem i architekturą. Prowadzi też stały cykl spotkań „Zachęta Miga”.

Spotkania są tłumaczone na polski język foniczny.

Na PJM tłumaczone są również wernisaże oraz wybrane wydarzenia z programu towarzyszącego wystawom.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką programu Muzeum Dostępne, Martą Przasnek, pod adresem muzeumdostepne@artmuseum.pl.

Informacje praktyczne dla osób z niepełnosprawnością słuchu.

Archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

16:00 Warsztaty Rysunek performatywnyWarsztaty dla dorosłych
W cyklu „Oprowadzania i warsztaty w Polskim Języku Migowym”
MUZEUM nad Wisłą
12:00 Warsztaty Rysunek cielesnyWarsztaty rodzinne w PJM
W cyklu „Oprowadzania i warsztaty w Polskim Języku Migowym”
MUZEUM nad Wisłą