Oprowadzania i warsztaty w Polskim Języku Migowym
w 2019

• Oprowadzania i warsztaty w Polskim Języku Migowym

fot. Kuba Mozolewski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzania i warsztaty w Polskim Języku Migowym na kolejnych wystawach w Muzeum nad Wisłą.

W 2019 oprowadzania w PJM odbędą się w wybrane wtorki o godz. 18:00:
- 26 lutego na wystawie “Daniel Rycharski. Strachy”;
- 9 maja na wystawie finałowej 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii;
- 26 maja (godz. 10:00-17:00) w ramach wycieczki do domu Zofii i Oskara Hansenów w Szuminie;
- 11 czerwca na wystawie “Farba znaczy krew. Kobieta, afekt i pragnienie we współczesnym malarstwie”
- 17 września na wystawie “Nigdy więcej. Sztuka przeciw wojnie i faszyzmowi w XX i XXI wieku”;
- 21 października na wystawie “Pomnikomania”.
- 17 grudnia na wystawie “Miriam Cahn. Ja, istota ludzka"

Na warsztaty dla dorosłych zapraszamy w wybrane soboty o godz. 16:00:
- 23 marca na wystawie “Daniel Rycharski. Strachy”
- 29 czerwca na wystawie “Farba znaczy krew. Kobieta, afekt i pragnienie we współczesnym malarstwie”
- 9 listopada na wystawie “Nigdy więcej. Sztuka przeciw wojnie i faszyzmowi w XX i XXI wieku”

Spotkania dla rodzin odbędą się o godz. 12:00 w terminach:
- 26 stycznia na wystawie “Niepodległe. Kobiety a dyskurs narodowy”
- 30 marca na wystawie “Daniel Rycharski. Strachy”
- 19 października na na wystawie “Nigdy więcej. Sztuka przeciw wojnie i faszyzmowi w XX i XXI wieku”.

W 2020 roku planujemy warsztaty dla dorosłych w soboty o godz. 16:00:
- 15 lutego na wystawie “Miriam Cahn. Ja, istota ludzka”
Spotkania dla rodzin odbędą się w niedziele o godz. 12:00:
- 1 marca w ramach programu towarzyszącego wystawie “Miriam Cahn. Ja, istota ludzka”

Spacery Oprowadzania i warsztaty prowadzi Daniel Kotowski - Absolwent Wydziału Architektury Wnętrz (specjalizacja wystawiennictwo) Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz absolwent Wydziału Sztuki Nowych Mediów (kierunek architektura wnętrz, specjalizacja wystawiennictwo) Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Interesuje się biowładzą, komunikacją społeczną, wystawiennictwem i architekturą. Prowadzi też stały cykl spotkań „Zachęta Miga”.

Spotkania są tłumaczone na polski język foniczny.

Na PJM tłumaczone są również wernisaże oraz wybrane wydarzenia z programu towarzyszącego wystawom.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką programu Muzeum Dostępne, Martą Przasnek, pod adresem muzeumdostepne@artmuseum.pl.

Informacje praktyczne dla osób z niepełnosprawnością słuchu.