Działania terenowe w Parku Rzeźby na Bródnie

• Działania terenowe w Parku Rzeźby na Bródnie

Roman Stańczak, Anioł Stróż, 2013 fot. Marta Górnicka

W wakacje Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza grupy zorganizowane do Parku Rzeźby na Bródnie.

Zorganizowane grupy szkolne i przedszkolne zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych lekcji w parku, prowadzonych przez edukatorów związanych z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Lekcje w parku to okazja do rozmowy o sztuce w przestrzeni publicznej, mieście i kulturze współczesnej.

Zajęcia można rezerwować także w wakacje! W lipcu i sierpniu zapraszamy do udziału w akcji Lato w Mieście 2017, w ramach której przygotowaliśmy specjalne warsztaty dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Szczegóły na temat programu i rezerwacji zajęć znajdują się w pliku PDF, do pobrania poniżej:

Propozycja tematyczna zajęć dla dzieci do pobrania.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne!

Miejsce: Park Bródnowski, start przy rzeźbie Toguna (skrzyżowanie ulic Kondratowicza i Chodeckiej)

• TAK